کفپوش گرانولی ضربه گیر لاستیکی

کفپوش گرانولی ضربه گیر

کفپوش گرانولی ضربه گیر

کفپوش گرانولی ضربه گیر جزو پرفروشترین کف پوش هایی است که سلیقه بسیاری از مشتریان را دربر می گیرد.

کفپوش گرانولی ضربه گیر لاستیکی مناسب پارک و فضای بازی علاوه بر کاربرد در محیط پارک ها، در مسیرهای ورزش دو و میدانی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. در ورزش دو و میدانی، برای پیشگیری از سر خوردن و جلوگیری از خستگی زودرس ورزشکاران این رشته، کفپوش گرانولی ضربه گیر لاستیکی از درجه اهمیت بالایی برخوردار می باشد. کفپوش گرانولی ضربه گیر لاستیکی مناسب برای پارک و فضای بازی در مهدکودک ها و مدارس نیز کاربرد گسترده و فراوانی دارد.

کفپوش گرانولی یا کفپوش لاستیکی یا کفپوش ضربه گیر بوسیله گرانول تولید می شود که از بازیافت لاستیک خودرو به دست می آید عموما در باشگاه های بدنسازی ، زیر وسایل بازی کودکان در پارک ها ، کف تراس آپارتمانها و حتی کف منازل و بیشتر پارکینگ برج ها ، کفپوش گرانولی ضربه گیر استفاده می گردد .

کفپوش گرانولی ضربه گیر تخت برای باشگاه های بدنسازی و مراکز صنعتی و کفپوش های پایه دار برای محیط های بازی کودکان در پارک های ، فضا سازی در ویلا ها به کار میروند

مجموعه صنعتی امیریان به عنوان برترین تولید کننده و ارائه دهنده انواع کفپوش گرانولی ضربه گیر ،  تولید کفپوش لاستیکی و کفپوش گرانولی از سالیان پیش بنا به تقاضای بازار داخلی و خارجی با هدف بی نیازی بازار داخلی از واردات کفپوش گرانولی ضربه گیر اقدام به تولید و عرضه انواع کفپوش های گرانول می نماید.

نظرات برای این پست بسته شده است.