کفپوش لاستیکی

کفپوش لاستیکی

کفپوش لاستیکی

کفپوش لاستیکی در مکان هایی که در معرض تردد زیاد، وزن های بالا و عوامل محیطی شدیدی هستند نیاز به کفپوش مناسبی دارد که مقاومت بالایی داشته باشند. به همین خاطر کفپوش های لاستیکی یا گرانولی را می توان برای محیط هایی مانند پارک ها، حیاط مدرسه، پارکینگ ها، پیاده روها، استخر ها، باشگاه های بدنسازی و ورزشی ،اصطبل حیوانات و … کفپوش لاستیکی را مورد استفاده قرار داد.

اولین مزیت کفپوش لاستیکی تنوع رنگ و طرح آن است که به خلق هر نوع سطح مدرنی می‌انجامد. کفپوش لاستیکی را در هر رنگ و در صدها طرح و الگو پیدا خواهید کرد؛ پس نگران نباشید؛ کفپوش لاستیکی به شما کمک می‌کند تا نمای موردنظرتان را خلق کنید. کفپوش لاستیکی می‌تواند آشپزخانه‌ای مدرن و شاد یا یک اتاق پذیرایی با طرح چوب به شما هدیه کند. انتخاب‌های متنوعی پیش روی شماست.

کفپوش لاستیکی به دلیل مقاومت بالایی که دارد، در فضاهای باز مانند پارک‌ها و زمین بازی استفاده می‌شود.  برخی از موارد استفاده آن به شرح زیر است:

– کف پشت‌بام‌ها پس‌ازاین که عایق‌کاری شد، می‌توان از کفپوش لاستیکی یا کفپوش گرانولی بر روی آن استفاده نمود.

– کفپوش گرانولی لاستیکی برای فضاهای بازی و کف پارک‌ها بسیار استفاده می‌شود.

– کف حیاط مهدکودک‌ها از کفپوش‌های لاستیکی پوشانده می‌شود.

ارائه انواع کفپوش لاستیکی با قیمت مناسب از اصلی ترین بخش های فعالیت در این مجموعه می باشد. جهت خرید عمده کفپوش لاستیکی با قیمت دست اول و یا هر گونه مشاوره در این زمینه، در هر نقطه از ایران، میتوانید با این مجموعه در ارتباط باشید.

نظرات برای این پست بسته شده است.