ورق لاستیکی ضد سایش

ورق لاستیکی ضد سایش

ورق لاستیکی ضد سایش

ورق لاستیکی ضد سایش دارای مقاومت بسیار خوب سایشی تا حد ۱۰۰mm3بوده و در تمام کاربردهایی که مقاومت سایشی حائز اهمیت است مورد استفاده قرار می گیرد . ورق لاستیک ضد سایش بهترین گزینه برای قسمت هایی از ماشین آلات صنعتی که در معرض سایش زیاد قرار دارد مانند تسمه های کشنده، لیبل زنی وکیوم و… است.

ورق لاستیکی ضد سایش برای کاربرد هایی که مقاومت الکتریکی تا حد ۴۷ کیلو ولت را نیاز دارند مورد استفاده قرار میگیرد .
ورق لاستیکی ضد سایش برای مدت زمان بسیار طولانی قابلیت و کیفیت خود را حفط می کند. در واقع ورق لاستیکی ضد سایش به طور خاص برای عمر طولانی و شرایط سخت طراحی شده است. به دلیل این ویژگی در زمینه های معدن، معدن سنگ، نوار نقاله، حمل مواد و ساخ و ساز به کار می رود. ورق لاستیکی ضد سایش در ضخامت های بین 1.5 تا 20 میلی متر به صورت شیت قابل عرضه می باشد.

ویژگی های ورق لاستیکی ضد سایش

مقاومت جوی عالی از بارزترین خصوصیت ورق لاستیکی ضد سایش می باشد. در برابر روغن، اسید ها و بازها مقاومت نسبتاً خوبی دارد. مقاومت محیطی و استحکام کششی ورق لاستیکی ضد سایش در حد مطلوبی است. چسبندگی عالی به الیاف و فلزات از عمده خصوصیت دیگر ورق لاستیکی ضد سایش می باشد که در ساخت ضربه گیر های پل ها، ضربه گیر بنادر و… مورد استفاده قرار می گیرد.

روکش لوله های میعانات نفتی و گازی به دلیل مقاومت در برابر آفتاب و شرایط جوی و اوزون از دیگر کاربرد های ورق لاستیکی ضد سایش می باشد. تنها نقطه ضعف ورق لاستیکی ضد سایش قیمت بالا نسبت به سایر پلیمر های لاستیکی است.ورق لاستیکی ضد سایش با توجه به رنگ و ابعاد می توانند از 30- تا 75+ درجه سانتی گراد دما را تحمل کنند و خاصیت خود را از دست ندهند.

همچنین ورق لاستیکی ضد سایش دارای مقاوت mm3 120 در برابر سایش است.این لاستیک بهترین گزینه برای قسمت هایی از ماشین آلات صنعتی که در معرض سایش زیاد قرار دارد

نظرات برای این پست بسته شده است.