لاستیک انتقال نیرو

لاستیک انتقال نیرو

لاستیک انتقال نیرو

کاربرد اصلی لاستیک انتقال نیرو برای ساخت انواع تسمه نقاله می باشد اما اگر به دنبال لاستیکی که فشار بالایی تحمل کند و همچنین دارای ویژگی های مناسب برای تحمل فشار و کشش را داشته باشد لاستیک انتقال نیرو و نوار نقاله مناسب می باشد .

لاستیک انتقال نیرو جهت انتقال قدرت و بالا بردن مواد (حین جابجایی) مورد استفاده قرار می‌گیرد و به طور گسترده در انتقال قدرت موتورها، ماشین‌های دمنده، آسانسورها، پمپ‌های آب، ماشین‌های خرمن کوب و صنایع نساجی، کابل‌سازی و چاپخانه‌ها و … استفاده می‌شوند. از ویژگی‌های بارز لاستیک انتقال نیرو این است که از طریق کشش زیاد پارچه برزنتی، بعنوان چارچوب مواد در ترکیب با پلاستیک با کیفیت عالی، خالص می‌شود. ویژگی‌های دیگر لاستیک انتقال نیرو قدرت زیاد، قدرت انتقال بالا، عملکرد بالای آن در انحناها و پیچ‌ها، عدم لغزش، حرکت مقطعی، اتصال آسان، کشش کم و دوام بالا می‌باشد .

در بازار بزرگ فروش لاستیک انتقال نیرو انواع مدل های ایرانی و خارجی با برندهای گران و ارزان قابل تهیه هستند. خریدار یا سفارش دهنده باید قبل از خرید، از کیفیت و کارآیی مناسب لاستیک انتقال نیرو مورد نظر خود اطمینان حاصل نمایید. برای دستیابی به این هدف، برخی شرکت های خدماتی به صورت آنلاین و اینترنتی خدمات مشاوره ای را ارائه می دهند.

ویژگی های لاستیک انتقال نیرو :

۱-مقاومت در برابر سایش
۲-انحنای کوچک در بالاترین تنش کاری
۳-مقاومت بالای لاستیک انتقال نیرو
۴-ثبات جهتی بسیار بالا
۵-قابلیت های مناسب

نظرات برای این پست بسته شده است.