ضربه گیر لاستیکی

ضربه گیر لاستیکی

ضربه گیر لاستیکی

تولید ضربه گیر لاستیکی با توجه به شرایط کاری میزان فشار بر واحد سطح به ضربه گیر لاستیکی می تواند با فلز یا بدون فلز صورت گیرد.

تولید ضربه گیر لاستیکی که تحت فشار های آنی و متمرکز هستند به دلیل نحوه قرار گیری، ضخامت جداره نباید بیش از حد مجاز شود.بنابر این، این مدل دمپر لاستیکی با پارچه های مخصوص (منجید) به صورت لایه های پیوسته تولید می شوند. تسمه نقاله امیریان قادر به تولید ضربه گیر لاستیکی و دمپرهای لاستیکی در اشکال و ابعاد مختلف به صورت تزریقی و پخت ساده می باشد.

ضربه گیر لاستیکی یا دمپر لاستیکی متناسب با شرایط اسیدی، آب و هوا ، روغن های صنعتی و معدنی ، نور مستقیم خورشید ، حرارات بالا جنس متفاوتی دارند و انتخاب متریال مناسب برای هریک از شرایط جوی در کارایی آن بسیار حائز اهمیت می باشد و در غیراینصورت ممکن است ضربه گیر کارایی لازم را نداشته باشد و برسرعت فرسوده شده و بلا استفاده شود و دستگاه و قطعات به شدت آسیب ببینند. شرکت لاستیک سازی نوین صنعت توانایی تولید انواع ضربه گیرها با متریال متفاوت همچون کلروپرن ، نیتریل، سیلیکون، لاستیک طبیعی، لاستیک مصنوعی سنتزی، EPDM و … متناسب با شرایط کاری و میزان فشار را دارا می باشد.

موارد استفاده ضربه گیر لاستیکی (بالشتک لاستیکی، فندر اسکله)

ضربه گیر لاستیکی و بالشتک ها در صنایع مختلف از قبیل خودروسازی، کشتیرانی و دریایی، صنایع ریلی و هوایی، صنایع راهسازی و پل سازی استفاده گسترده دارد. همچنین در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، قطعه سازی، دستگاه سازی و در هر مجموعه ای که مکانیزم صنعتی در حال کار باشد کاربرد دارد.

استفاده از ضربه گیر لاستیکی در شبکه های لوله کشی برای جلوگیری از انتقال لرزش و صدای به وجود آمده ضروری است چراکه وجود تجهیزات دینامیکی در خطوط لوله باعث ایجاد لرزش و سروصدا و مشکلات دیگری میشود که با استفاده از ضربه گیر لاستیکی میتوان این موارد را در خطوط لوله کنترل کرد.

تسمه نقاله امیریان قادر به تولید انواع ضربه گیر با ابعاد و اندازه های مختلف جهت کاربرد در صنایع مختلف میباشد که شما برای کسب اطلاعات بیشتر دراین زمینه و اطلاع از قیمت ضربه گیر لاستیکی میتوانید با این شرکت ارتباط برقرار کنید.

نظرات برای این پست بسته شده است.