غلطک نوار نقاله

غلطک نوار نقاله

غلطک نوار نقاله

غلطک نوار نقاله با کیفیت بالا و قیمت مناسب

امیریان کانوایر تولید کننده غلتک نوار نقاله با سابقه ی بسیار است که طیف گسترده ای از غلطک نوار نقاله را برای طیف گسترده ای از صنایع تولید می کند.

چه شما نیاز به سفارش یک غلطک نوار نقاله دارید یا هزاران غلطک نوار نقاله ، ما متناسب با نیازهای شخصی شما تولید می کنیم. ما غلتک هایی را برای طیف وسیعی از سیستم های غلتکی نوار نقاله ، از فولاد ضد زنگ ، فولاد ملایم با روکش روی و PVC در قطر لوله های مختلف از 20 میلی متر تا 102 میلی متر تولید می کنیم.امیریان کانوایر گسترده ترین طیف و سبک غلطک نوار نقاله را در صنعت ارائه می دهد.

غلطک نوار نقاله که امیریان کانوایر تولید میکند میتواند تقریباً در هر کاربردی پیکربندی شوند. از استانداردهای صنعت گرفته تا طراحی منحصر به فرد ، آنچه شما نیاز دارید را داریم . غلطک نوار نقاله در چهار نوع مختلف و در بیش از 40 قطر مختلف در اندازه های مختلف از 5/8 ″ تا 8 موجود است. انواع غلطک نوار نقاله شامل غلطک نوار نقاله مستقیم ، غلطک نوار نقاله مخروطی ، غلتک های مقعر و غلتک های فلنج دار هستند. بسیاری از آنها در مواد لوله ای از فولاد کربن تا فولاد گالوانیزه ، فولاد ضد زنگ ، آلومینیوم ، PVC وجود دارد.برای اطلاع از قیمت غلطک نقاله با کارشناسان ما تماس بگیرید .

نظرات برای این پست بسته شده است.