تسمه نقاله پی وی سی PVC

تسمه نقاله پی وی سی PVC

تسمه نقاله پی وی سی PVC

تسمه نقاله پی وی سی PVC از تزریق بر روی لایه های نخ بافته شده می باشد که می تواند نخ پلی استر و یا بافت کتان ، مقاوم به کشش و سایش باشد.کاربردهای گوناگون تسمه نقاله پی وی سی PVC باعث شده تا این تسمه ها در طیف های وسیع از نظر ضخامت و رنگ تولید شوند. ضخامت تسمه نقاله pvc یکی از مهمترین المان ها برای انتخاب تسمه نقاله متناسب با نوع مصرف می باشد ، بدیهی است که با بالا رفتن ضخامت تعداد لایه های نخ و پی وی سی بیشتر شده و در نتیجه تسمه نقاله مقاومتر در برابر کشش و سایش می شود و همچنین وزن تسمه بیشتر شده لذا نیروی بیشتری از سوی موتور دستگاه جهت به حرکت درآوردن تسمه لازم است.لازم به ذکر است بالا رفتن ضخامت نوار نقاله باعث می شود میزان انعطاف تسمه کمتر شده در نتیجه قطر غلطک های سر و ته نوار نقاله باید متناسب با انعطاف و خشکی نوار نقاله باشد.

تسمه نقاله پی وی سی PVC میتوانند در سطح زیرین خود یعنی سطحی که روی غلطک قرار می گیرد دارای بافت نخ پلی استر باشد که به آنها اصطلاحاً تسمه نقاله پی وی سی PVC پشت نخی یا پشت پارچه ای گفته می شود و یا در هر دو طرف خود دارای سطح pvc باشد که اصطلاحاً به آنها تسمه نقاله دوطرف pvc گفته می شود. یکی از پر مصرف ترین انواع نوار نقاله های پی وی سی آجدار، تسمه نقاله پی وی سی PVC آج شطرنجی می باشد.

تسمه نقاله پی وی سی PVC آجدار برای حمل مواد و اجسام و قطعات در خطوط نقاله شیبدار با شیب ملایم (کمتر از 30 درجه) می باشد؛ چرا که بلندی آج روی این تسمه ها به بیش از 2 m.m نمی رسد. لذا شیب های تند برای مواد و قطعات صیقلی کاربرد ندارد.

این پروفیل ها که از تزریق pvc در قالب های مختلف طبق اندازه های استاندارد تولید می شوند؛ می توانند درطول و یا عرض تسمه در فواصل دلخواه نصب شوند. پس از برش نوار نقاله در طول و عرض طبق اندازه سفارش داده شده نوبت به آپارات (اتصال) دو سر تسمه نقاله می رسد.

انواع تسمه های مواد غذایی و نام گذاری

تسمه نقاله پی وی سی PVC پشت پلی استر
تسمه نقاله ای که دو روی آن پی وی سی (P.V.C) یا پشت صاف و یا پشت شطرنجی
گریپ پی وی سی (P.V.C) پشت پلی استر
نوار نقاله دورو پلی استر مورد استفاده در صنایع نان و آرد و همینطور بیسکویت و کلوچه
تسمه نقاله پی وی سی PVC آجدار گریپ
تسمه نقاله پی وی سی PVC آجدار پله ای
تسمه نقاله پی وی سی PVC آجدار شیاری
تسمه نقاله پی وی سی PVC در رنگها و ضخامت گوناگون

خرید تسمه نقاله پی وی سی PVC

خرید تسمه نقاله پی وی سی PVC را می توان از طریق شرکت های ویژه تولید و پخش کننده سراسری انجام داد تا از مزایای زیر نیز در کنار آن بهره مند گردید:

قیمت ارزان
نصب و راه اندازی رایگان
نحوه به کارگیری دستگاه برای اقلام خوراکی
شیوه استفاده برای وسایل و لوازم ورزشی و باشگاهی

برای تولید نوار نقاله گاها از مواد لاستیکی بهره گیری می شود که این موضوع نیز با توجه به نوع مواد و جنسی که قرار است مورد نقل و انتقال گیرد، نیز متفاوت خواهد بود.

کاربرد تسمه نقاله پی وی سی PVC

از تسمه نقاله پی وی سی PVC ممکن است در موارد بسیاری استفاده شود ممکن است در کارگاه های کوچک و یا حتی در فرودگاه های بزرگ قابلیت استفاده و کارایی داشته باشند و همچنین ممکن است از تسمه نقاله پی وی سی PVC در تردمیل ها و مکان های ورزشی و باشگاه ها استفاده زیاد شود.

در ارتباط با فروش تسمه نقاله پی وی سی PVC می توان گفت که در ساختار این تسمه های نقاله دو جز اصلی به کار رفته است، یک جزء اصلی آن همان پی وی سی است و دیگری بافت نخ به کار گرفته شده در ساختار آن است.

در ارتباط با جنس الیاف های به کار گرفته شده در تسمه های نقاله باید بدانید که جنس آن ها می تواند از کتان و یا حتی از الیاف پلی استر باشد. مقاومت تسمه های نقاله پی وی سی بسیار بالا است، این مقاومت تسمه نقاله پی وی سی PVC به همگان ثابت شده است، دلیل مقاوت بالای تسمه های نقاله، جنس نخ ها و تار و پود به کار گرفته شده در آن است که تسمه های نقاله را در برابر هر گونه آسیب احتمالی مقاوم خواهد کرد.

نظرات برای این پست بسته شده است.