تسمه پلی کرد انتقال نیرو

تسمه پلی کرد انتقال نیرو

تسمه پلی کرد انتقال نیرو

تسمه های پلی کرد انتقال نیرو صرفاً وظیفه منتقل کردن نیروی موتور یا گشتاور از بخشی از به بخش دیگر دستگاه را دارند که بواسطه این انتقال نیرو چرخ دنده، غلطک یا فولی دومی به حرکت درآمده و یا باعث درگیری آن قسمت با قطعات دیگر میشود. تسمه پلی کرد انتقال نیرو بر خلاف تسمه های نقاله معمولاً عرض کمی داشته و گنجایش یا فضایی برای حمل محصولات ندارند ولی در عوض تسمه پلی کرد انتقال نیرو دارای ساختارمستحکمی میباشند که تسمه پلی کرد انتقال نیرو را برای دورهای بالا و مقاومت در برابر نیروی کششی وارد شده مناسب ساخته است. طول این تسمه پلی کرد انتقال نیرو محدودیتی نداشته و در دستگاه های کوچک و بزرگ از چند سانتیمتر تا چندین متر مصرف دارند.

تسمه پلی کرد راند یا دایره ای جایگزین سیستم های انتقالی چرخ و زنجیر بوده که بسیار قیمت پایینی دارد. شکل تسمه پلی کرد انتقال نیرو به صورت مقطع دایره ای بوده که بر روی پولی U شکل نصب می شود. نحوه آپارات تسمه پلی کرد انتقال نیرو به صورت جوشی یا بسط فلزی است. به دلیل اصطکاک بالا بین پولی تسمه در محیط های که اصطکاک اهمیت ندارد مورد استفاده قرار می گیرد.

تسمه پلی کرد انتقال نیرو امیریان کانوایر فروش انواع تسمه های گرد با تناژ و رنگ بندی های متنوع را انجام می دهد. لطفا جهت ثبت سفارش تسمه پلی کرد انتقال نیرو با کارشناسان شرکت تماس حاصل نمایید.

نظرات برای این پست بسته شده است.