بست چنگکی نوار نقاله

بست چنگکی نوار نقاله

بست چنگکی نوار نقاله

بست چنگکی نوار نقاله از لحاظ کارکرد مشابه بست سوزنی میباشد با این تفاوت که ساختار آن بصورت مفتول های جدا از هم نبوده، قالب بهن تری دارند و شکل پایه ها بصورت چنگک میباشد. قالب بست چنگکی نوار نقاله به گونه ایست که آنرا میتوان بدون استفاده از دستگاه مخصوص خود و بصورت دستی رو تسمه نصب کرد. جدول زیر شامل سایزهای مختلف بست چنگکی نوار نقاله برای ضخامتهای مختلف میباشد.

بست چنگکی نوار نقاله نوعی از اتصالات هستند که برای اتصال سریع و همچنین جداشونده تسمه های نقاله بکار می روند. تسمه نقاله امیریان نماینده فروش بست چنگکی نوار نقاله می باشد. بست چنگکی نوار نقاله در سایزها و انواع مختلفی هستند که شیوه نسب آنها بر اساس مدل و سطح مقطعی که دارند متفاوت می باشد. بست چنگکی نوار نقاله به دوسر تسمه با دستگاه و یا دستی پرس و یا کوبیده می شوند و پس از نصب تسمه نقاله روی آنها روی دستگاه در یکدیگر قفل می شوند .

لازم به ذکر است که بست چنگکی نوار نقاله در سری های مختلف که از نظر مقاومت و شکل کلی قالب بست تقسیم بندی شده و هر سری سایزبندی های مختلفی دارد و برای نصب دقیق و اصولی هر سری دستگاه آن سری نیز موجود می باشد.

. از دیگر مشخصات بست چنگکی نوار نقاله این است که پس از مستهلک شدن نقطه اتصال بر اثر مداومت کار، با چند سانتیمتر کوتاهتر کردن تسمه مجدد می توان بست چنگکی نوار نقاله را روی آن نصب کرد و استفاده کرد.

نظرات برای این پست بسته شده است.