طراحی و ساخت خطوط انتقال مواد

طراحی و ساخت خطوط انتقال مواد

طراحی و ساخت خطوط انتقال مواد

از عمده فعالیت‌های تسمه نقاله امیریان می‌توان به طراحی و ساخت خطوط انتقال مواد أفقی، شیبدار و عمودی از جنس استیل و آهن و … مناسب به نیاز مشتری و مصرف در صنایع مختلف اشاره کرد که از جمله: الواتور‌های قاشقی و تسمه‌ای، ماردون‌های حلزونی یا مارپیچ، نقاله‌های اجدار، شیبدار، قاشقک دار، alo کانوایر، اسکرو کانوایر، رولر کانوایر، بلت کانوایر و کانوایر pvc و … اشاره کرد.

طراحی و ساخت خطوط انتقال مواد توسط تسمه نقاله امیریان ، قابلیت افزودن سیستم‌ها و مکانیزم‌های مختلفی به منظور اتوماسیون کامل یک خط تولید را دارا است و مطابق با شرایط کاری می‌توان سیستم‌های مختلفی را به آنها افزود.

یکی از افتخارات تسمه نقاله امیریان ، طراحی و ساخت خطوط انتقال مواد و نوار نقاله‌های بارگیری و تخلیه به صورت شیبدار و افقی و دو جهته است که از ارتفاع 1 متر تا ۶ متر قابلیت بارگیری و تخلیه را داراست.

فعالیت اصلی این شرکت تمرکز بر طراحی و ساخت خطوط انتقال مواد و مشاوره ی فنی مورد نیاز طیف وسیعی از صنایع کشور از جمله صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، آب و فاضلاب، فولاد و سیمان می باشد، تخصص ما در این شرکت، طراحی و ساخت خطوط انتقال مواد و تأمین سریع و مقرون به صرفه ی قطعات یدکی، ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز صنایع مختلف با تکیه بر دانش و توان فنی کارشناسان شرکت می باشد.

طراحی و ساخت خطوط انتقال مواد ، می تواند ترکیبی از چندین نوع از انواع تجهیزات انتقالی باشد که بنابر شرایط فعالیت ، محیط قابل نصب ، مواد قابل انتقال و شرایط دیگری که در خطوط انتقال مواد بهینه موثر است ، تاثیر گذار باشد .

نظرات برای این پست بسته شده است.