تولید نوار نقاله غلتکی

تولید نوار نقاله غلتکی

تولید نوار نقاله غلتکی

نوار نقاله رولیکی یا غلتکی از جمله پر استفاده ترین سیستم های انتقال هستند به همین دلیل تولید نوار نقاله غلتکی از اهمیت ویژه ای برخوردار است وبه دلیل راحتی،هزینه های کمتر، صرفه اقتصادی، و سهولت در استفاده با حداکثر کارایی مورد استفاده قرار میگیرند.

تولید نوار نقاله غلتکی بر اساس مکانیزم و کارکرد ،دارای بدنه و استراکچر مخصوص می باشد که نسبت به زمینه کاری شما طراحی و ساخته می شود.طیف وسیعی از روش ها برای استفاده و تغییر از نوار نقاله غلتکی برای مصارف مختلف وجود دارد از جمله جعبه های حمل و نقل ، جعبه های مقوایی ، جعبه های پلاستیکی ، پالت ها ،پارچه های پلاستیکی ، کیسه های پلی اتیلن ، تخته های حمل بار و سینی ها.اولین حق ثبت اختراع و تولید نوار نقاله غلتکی در سال 1908 به هایمی گودارد ، از شرکت لوگان ، در ایندیانا اعطا شد. این امکان حمل و نقل روان کالا را با استفاده از بلبرینگ های داخلی فراهم می کند ، اگرچه نوار نقاله تا پنج سال بعد به جریان اصلی وارد نشد.

تولید نوار نقاله غلتکی به دلایل زیر اهمیت دارد:

بررسی و بازرسی مواد غذایی .
بسته بندی .
لجستیک و واحد تدارکات داخلی سازمانها .
ادارات پست و خدمات پستی (نظیر تی پاکس، دیجی کالا، اداره پست) .
جابجایی چمدان در فرودگاهها .
فولاد سازی .
ساخت و طراحی .

اساسی ترین مسئله در تولید نوار نقاله غلتکی انتقال نیرو از الکتروگیربکس به تسمه نقاله می باشد که توسط غلتک ثابت انجام میگیرد. معمولا از غلطک یا رولیک نوار نقاله در تولید نوار نقاله غلتکی های بارگیری با تسمه نقاله لاستیکی استفاده می شود که جهت هدایت و اسکیت تسمه از این رولیک ها استفاده می شود.

با تولید نوار نقاله غلطکی بیشتر، میتوانید فرآیند و سیستم مدیریت انبارداری خود را متفاوت و بهتر کنید تا سرعت و کارایی خود را افزایش دهید.تولید نوار نقاله غلطکی با قابلیت طراحی ایستگاه کاری برای برچسب زنی و بارکد خوانی و توزین محصولات عرضه شده و باعث راحتی کار می شود

نظرات برای این پست بسته شده است.